baskandan_mesaj.png

Başkandan Mesaj

Doğanay Samuray

Başkandan Mesaj

PALMET ’in hikayesi bir hayalin gerçeğe dönüşmesi hikayesidir. Doğrularından ve inandıklarından taviz vermeden, işini iyi yapan, birbirini seven ve sayan insanların çok çalışarak, dünyayı takip ederek yarattıkları bir gerçekliktir.
İlk günden itibaren kendisiyle yarışan, hayallerine sahip çıkan ve onları gerçekleştiren, değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduran, modern dünyadaki gelişmeleri takip eden, teknolojik dönüşüme açık bir şirket kültürüne sahibiz. Bu özelliklerimiz bizi her geçen gün büyüyen ve operasyonel bölgesini genişleten bir şirket haline getirmiştir. Hayallerimiz ve onların gerçeğe dönüşmesi için verdiğimiz emek PALMETAilesi’ni biricik kılan ve güçlendiren karakteristik özelliğidir.
Bugün faaliyet gösterdiği her alanda başarıya ulaşan PALMET Şirketler Grubu, PALMET Enerji ile şehir içi doğal gaz dağıtımı, doğal gaz ithalatı (LNG) ve toptan satışı, elektrik üretimi ve elektrik ticareti alanların da sürdürdüğü faaliyetlerle sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir. PALMET Mühendislik ise grubun tüm yatırımlarında mühendislik ve taahhüt işlerini yüklenmektedir. Ayrıca uzmanlık sahasındaki Telekom, IT ve enerji altyapılarının tasarımı, uygulanması ve işletilmesi konularında dünya çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Enerji sektörü dünyanın her yerinde büyüyor. Biz de bu sektörün en önemli aktörlerinden biri olarak sadece ulusal düzeyde değil uluslararası arenada da yeni fırsatları da değerlendiriyoruz, ülkemiz için katma değer yaratıyoruz.
Enerji sektörünün dinamiklerini belirleyen, öncü bir marka olmak ve deneyimlerimizi uluslararası projelere taşıma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmeye ve değer yaratmaya devam edeceğiz.